44. Turnau Jerzy. Mona Lisa. Pamiętnik człowieka żonatego. Wydanie drugie. Lwów-Poznań 1921.
Turnau Jerzy. Mona Lisa. Pamiętnik człowieka żonatego. Wydanie drugie. Lwów-Poznań 1921. Nakładem Wydawnictwa Polskiego, s. [4], 215, [1], 20 cm, opr. z epoki płsk. ze złoc. napisem na grzbiecie, górny brzeg kart barwiony, zach. przednia okł. brosz.
Wydanie 2 (wyd. 1 ukazało się w 1920 r.). Powieść Jerzego Turnaua (1869-1925) – literata, malarza, ziemianina z okolic Przeworska, założyciela Wyższych Kursów Ziemiańskich we Lwowie, prekursora unowocześnienia rolnictwa na terenach Polski południowo-wschodniej, pradziadka muzyka Grzegorza Turnaua. Oprawa z epoki: półskórek brązowy, na grzbiecie złocona tytulatura, górny brzeg kart barwiony, zachowana przednia okładka broszurowa. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 1485