22. Kisielewski Zygmunt. Juliusz Syreń. Powieść. Kraków 1918.
Kisielewski Zygmunt. Juliusz Syreń. Powieść. Kraków 1918. Nakładem Spółki Nakładowej „Książka”, s. [6], 287, 19,5 cm, opr. z epoki płsk. ze złoc. napisami na grzbiecie, brzegi kart marm.
Powieść Zygmunta Jana Kisielewskiego (1882-1942) – pisarza, żołnierza Legionów, członka P.O.W. Powieść powstała w Warszawie w latach 1913-1914. Niewielkie otarcia dolnej i górnej krawędzi grzbietu, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1148