12. Vademecum żołnierza - kierowcy. Cz. 1-2 z atlasem rysunków. Wydanie drugie. Praca zbiorowa żołnierzy I. Brygady Strzelców. [Szkocja] 1941.
Vademecum żołnierza - kierowcy. Cz. 1-2 z atlasem rysunków. Wydanie drugie. Praca zbiorowa żołnierzy I. Brygady Strzelców. [Szkocja] 1941. Wydawnictwo I. Brygady Strzelców, s. 207, [3], tabl. ilustr. 15; XV, [1], 422, [4], tabl. ilustr. 6, 17 cm, oryg. okł. brosz.
Na obu tomach pieczątka: „Egzemplarz drukowany w Palestynie”. Emigracyjny podręcznik dla żołnierzy-kierowców. Zawiera m.in.: Katechizm kierowcy; Wiadomości ogólne; Budowa i współdziałanie części pojazdów mechanicznych; Uszkodzenia i niedomagania pojazdów; Konserwacja pojazdu mechanicznego; Przepisy ruchu drogowego. Na końcu obu części atlasy z 84 rysunkami. Nieznaczne odbarwienia grzbietów, zapiski własnościowe, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1498