Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
764 |
Krajewski Władysław (1839-1891), na początku lat 60. XIX w. |
Powstanie styczniowe. Z kolekcji Lecha Golińskiego (fotografie, ryciny, pamiątki) |
4 800,00 PLN |
Zakończona
765 |
Kronenberg Leopold (1812-1878), bankier i przemysłowiec, działacz gospodarczy, właściciel „Gazety Codziennej” |
850,00 PLN |
Zakończona
766 |
Laurysiewicz Marek Stanisław (1832-1864), bazylianin z Chełma |
1 100,00 PLN |
Zakończona
767 |
Meisels Dob Beer (Dawid Berisz; 1798-1870), nadrabin warszawski, uczestnik polskiego ruchu narodowego |
5 000,00 PLN |
Zakończona
768 |
Mitchell George (1794-1880), Anglik przebywający w Warszawie w okresie przedpowstaniowym, pobity przez kozaków na ulicy |
750,00 PLN |
Zakończona
769 |
Otto Leopold Marcin (1819-1882), pastor ewangelicki, pisarz, działacz społeczny |
1 000,00 PLN |
Zakończona
770 |
Wyszyński Józef (1811-1880), wikariusz parafii św. Karola Boromeusza przy ul. Chłodnej – Fotografia wizytowa (sygnowana przez zakład fotograficzny Karola Beyera). 1861 r. |
650,00 PLN |
Zakończona
771 |
[Manifestacje patriotyczne – zesłańcy na Sybir] – Fotografia wizytowa (niesygnowana). |
2 400,00 PLN |
Zakończona
772 |
[Polska Szkoła Wojskowa w Cuneo] – Fotografia wizytowa (niesygnowana). |
2 000,00 PLN |
Zakończona
773 |
[Powstanie styczniowe] – „Błogosławienie kosynierów w lutym 1863 r.” Po 1863 r. |
4 600,00 PLN |
Zakończona