761.
Jaroszyński Ludwik (1840-1862), czeladnik krawiecki, członek organizacji czerwonych – Fotografia wizytowa (niesygnowana). Ok. 1862 r.
- 500,00 PLN
- d••••••i
- 480,00 PLN
- s•••••••••5
- 460,00 PLN
- 440,00 PLN
- s•••••••••5
- 420,00 PLN
- 400,00 PLN
Jaroszyński Ludwik (1840-1862), czeladnik krawiecki, członek organizacji czerwonych – Fotografia wizytowa (niesygnowana). Ok. 1862 r. 400,-
Ludwik Jaroszyński 3 lipca 1862 r. dokonał nieudanego zamachu na wychodzącego z Teatru Wielkiego namiestnika Królestwa w. ks. Konstantego. Stracony na stokach Cytadeli 21 sierpnia 1862 r. Refotografia najprawdopodobniej rysunku, silnie retuszowana, opisana na negatywie. Lejko; 116. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 405