326.
Bojkotujmy wyroby żydowskie. Żydzi zalewają rynek wielkopolski i pomorski tandetnemi baterjami do lampek elektrycznych. Przedruk z N-ru 31 pisma „Pod Pręgierz” (Poznań) z d. 1 listopada 1934 r.
- p••••••m
- 260,00 PLN
- k••••8
- 240,00 PLN
- p••••••m
- 220,00 PLN
- k••••8
- 200,00 PLN
- p••••••m
- 190,00 PLN
- w••••••••••5
- 180,00 PLN
- p••••••m
- 170,00 PLN
- k••••8
- 160,00 PLN
- w••••••••••5
- 150,00 PLN
- k••••8
- 140,00 PLN
- c•••a
- 130,00 PLN
- k••••8
- 120,00 PLN
- w••••••••••5
- 110,00 PLN
- k••••8
- 100,00 PLN
- p••••••m
- 90,00 PLN
- k••••8
- 80,00 PLN
- c•••a
- 70,00 PLN
- p••••••m
- 60,00 PLN
Bojkotujmy wyroby żydowskie. Żydzi zalewają rynek wielkopolski i pomorski tandetnemi baterjami do lampek elektrycznych. Przedruk z N-ru 31 pisma „Pod Pręgierz” (Poznań) z d. 1 listopada 1934 r. B.m. [Warszawa], b.r. [1934], b.w. Druk „Kongresówka”, k. [1] o wym. 29,5 x 21 cm. 60,-
Ulotka. Przykład walki gospodarczej w okresie międzywojennym. W ulotce wymieniono firmy żydowskie w Kaliszu, Krakowie i Warszawie, produkujące baterie elektryczne, którym przeciwstawiono pięć chrześcijańskich fabryk w Warszawie i Toruniu. Na odwrocie datownik dostarczenia ulotki do starostwa grodzkiego (26 listopada 1934 r.). Kolorową kredką wpisano nakład. Ślad po złożeniu i nieznaczne uszkodzenie, ślad po farbie drukarskiej, stan dobry.
Ilośc odsłon: 801