773. Rocznik Towarzystwa Naukowego Krakowskiego z Uniwersytetem Jagiellońskim Połączonego. Poczet Nowy. Tom II. Kraków 1843.
Rocznik Towarzystwa Naukowego Krakowskiego z Uniwersytetem Jagiellońskim Połączonego. Poczet Nowy. Tom II. Kraków 1843. W Drukarni Uniwersyteckiej, s. [2], 347, tabl. ryc. 2 (rozkł.), tabele rozkł. 2, 23,5 cm, opr. wyd. brosz. 80,-
W tomie 12 rozpraw, m.in.: Kilka uwag nad przyjętym zdaniem „Matrem optimam nutricem” wyjaśniających zarazem przyczyny dzisiejszego fizycznego znikczemnienia rodu człowieka; O undulacjach światła; Obraz obserwacyj meteorologicznych w Obserwatorium krakowskiem w r. 1841 robionych; Wiadomość o Kazimierzu Narbucie. Egzemplarz nierozcięty. Niewielkie ubytki grzbietu, przetarcia i zabrudzenia oprawy, miejscami zbrązowienia pap. Nieaktualny wpis własnościowy. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 1173