197. [Okres napoleoński] – Biwak. Lit. XIX w.
[Okres napoleoński] – Biwak. Lit. XIX w. 400,-
Litografia; 16 x 22 (pl. 24,5 x 31,5)
Niesygnowana litografia ukazująca wojsko okresu napoleońskiego podczas odpoczynku (na pierwszym planie szwoleżerowie polscy). Drobne zabrudzenia, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1368