Kaczkowski Stanisław [wyd. anonim.]. Wiadomości o Konfederacji Barskiej. Poznań 1843. Nakładem księgarni Jana Konstantego Żupańskiego, s. XVI, 266, 21 cm, opr. z epoki płsk z tyt. i bogatymi złoc. na grzbiecie. 480,-
E. XIX w., 2. wyd., t. 13, s. 35. Obszerne opracowanie dotyczące powstania i dziejów konfederacji. Stanisław Kaczkowski (1783-1855), ziemianin, prawnik, pisarz, członek opozycji kaliskiej w czasach Królestwa Kongresowego, wolnomularz. Oprawa z epoki: zielony półskórek płaski, bogato zdobiony tłocz. i złoc., Stan dobry. Ładny egzemplarz w efektownej oprawie.
Ilośc odsłon: 480