Hoesick Ferdynand. Julian Klaczko. Rys życia i prac (1825-1904). Z portretem Juliana Klaczki. Kraków 1904. Nakładem Autora. Skład Główny w Księgarni Spółki Wydawniczej Polskiej, s. [6], 246, [1], portr. 1, 18 cm, opr. współcz. płsk ze złoc. tyt. i zdobnikami. 90,-
Biografia Juliana Klaczki (wł. Jehuda Lejb, 1825-1906), historyka sztuki, krytyka literackiego, działacza politycznego, nauczyciela synów Zygmunta Krasińskiego. Efektowna oprawa współczesna: szeroki brązowy półskórek, narożniki skórzane, grzbiet podzielony zwięzami wypukłymi na 4 pola, w drugim – tyt., w pozostałych złoc. ozdobniki. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 380