348.
Feldman Józef. Antagonizm polsko-niemiecki w dziejach. Toruń 1934.
Feldman Józef. Antagonizm polsko-niemiecki w dziejach. Toruń 1934. Nakładem Instytutu Bałtyckiego, s. 57, [1], 17 cm, oryg. okł. brosz. 30,-
Szkic poświęcony dziejom konfliktu polsko-niemieckiego z perspektywy spraw międzynarodowych. Józef Feldman (1899-1946), profesor UJ, zajmujący się historią XVIII i XIX w., zwłaszcza problematyką Prus i Niemiec i ich stosunkami z Polską. Niewielkie przetarcia okładek, podkreślenia ołówkiem. Na karcie tyt. ślad po usunięciu pieczątki, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 398