290.
Piłsudski Józef (1867-1935), Marszałek Polski. Portret. Warszawa, b.r. A. Masłowski.
- p•••••1
- 300,00 PLN
- KD
- 280,00 PLN
- p•••••1
- 260,00 PLN
- KD
- 240,00 PLN
- p•••••1
- 220,00 PLN
- 200,00 PLN
- p•••••1
- 180,00 PLN
- 170,00 PLN
- KD
- 160,00 PLN
- 150,00 PLN
Piłsudski Józef (1867-1935), Marszałek Polski. Portret. Warszawa, b.r. A. Masłowski. Re-fotografia czarno-biała o wym. 36,2 x 28,8 cm. 150,-
Fotografia sygnowana na negatywie oryginału: „A. Masłowski Warszawa” – Anatoliusz Masłowski (1866-1946), fotograf warszawski, uczeń Jana Mieczkowskiego, prowadzący atelier w Hotelu Bristol (dawniej atelier Jadwigi Golcz), prezes Zarządu Stowarzyszenia Fotografów Zawodowych Królestwa Polskiego. Drobne uszkodzenia krawędzi, stan dobry.
Ilośc odsłon: 397