239.
„Wszyscy na start ZMP-owskich Kolarskich Rajdów i Wyścigów Pokoju”. B.m., 1955
- 600,00 PLN
- W•••••••a
- 550,00 PLN
- 500,00 PLN
- W•••••••a
- 480,00 PLN
- 460,00 PLN
- W•••••••a
- 440,00 PLN
- 420,00 PLN
- W•••••••a
- 400,00 PLN
- 380,00 PLN
- W•••••••a
- 360,00 PLN
- 340,00 PLN
„Wszyscy na start ZMP-owskich Kolarskich Rajdów i Wyścigów Pokoju”. B.m., 1955; 69 x 49,5 cm. 340,-
Niesygnowany plakat, drukowany w Domu Słowa Polskiego, z wizerunkiem kolarza, zachęcający do udziału w „masowych sportowych i turystycznych imprezach kolarskich”. Po konserwacji, zdublowany na bibułce.
Ilośc odsłon: 288