238. „Vasenol. Puder i pasta dla dzieci”. B.m., b.r. (lata 30. XX w.)
„Vasenol. Puder i pasta dla dzieci”. B.m., b.r. (lata 30. XX w.); 104,5 x 60 cm. 800,-
Niesygnowany plakat reklamowy z okresu międzywojennego, zachwalający puder dla niemowląt produkowany przez Zakłady Przemysłowe w Tczewie. Ślady składania, drobne plamki i ubytki pap. w miejscu składania, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 332