194.
Uniechowski Antoni (1903-1976) – Na wyścigach.
- P•••o
- 2 600,00 PLN
- 2 400,00 PLN
Uniechowski Antoni (1903-1976) – Na wyścigach. 2200,-
Rysunek (akwarela, tusz, papier); 43,5 x 31,5 (w świetle oprawy)
Sygnowany inicjałami: „AU”. Akwarela Antoniego Uniechowskiego, wybitnego rysownika i ilustratora. Stan dobry. Oprawiona w ramę.
Ilośc odsłon: 486