190.
Siedlecki Franciszek (1867-1934) – Jastrzębia Góra – plaża. Przed 1934 r.
- 3 400,00 PLN
- 1••M
- 3 200,00 PLN
- J••K
- 3 000,00 PLN
- 2 800,00 PLN
Siedlecki Franciszek (1867-1934) – Jastrzębia Góra – plaża. Przed 1934 r. 400,-
Akwarela, ołówek, papier; 24 x 33,5 (w świetle oprawy)
Sygnowana: „Franciszek Siedlecki”. Franciszek Siedlecki, najwybitniejszy przedstawiciel symbolizmu w polskiej grafice, malarz, scenograf, krytyk sztuki i teatrolog. Na odwrocie starej oprawy nalepka warszawskiego zakładu Emila Rucza, działającego na początku XX w. Stan dobry. Ze spuścizny po artyście. Patrz poz. 140 (rysunek) i 172 (grafika).
Ilośc odsłon: 345