179.
Olbiński Rafał (ur. 1943) – „Nokturn E-dur”.
- 1 400,00 PLN
- f••••a
- 1 300,00 PLN
- 1 200,00 PLN
Olbiński Rafał (ur. 1943) – „Nokturn E-dur”. 1200,-
Litografia barwna; 84,5 x 56,5 (pl. 96 x 66,5)
Sygnowana ołówkiem: „Olbiński”; „272/350”. Autorem pracy jest Rafał Olbiński, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych malarzy i grafików. Jego metaforyczne i poetyckie obrazy zdobyły uznanie na całym świecie. Artysta współpracuje z czołowymi teatrami i operami, tworząc scenografie i plakaty. Publikuje także ilustracje na łamach najważniejszych międzynarodowych gazet. Wykształcony na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, na emigracji od 1981 r., od 1985 r. wykładowca Szkoły Sztuk Pięknych w Nowym Jorku. Obecnie mieszka w Polsce. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 371