153. [Ubiory ludu polskiego] – „Krakowiacy. Kracoviens”. Wg rys. W. Gersona.1855 r.
[Ubiory ludu polskiego] – „Krakowiacy. Kracoviens”. Wg rys. W. Gersona.1855 r. 1200,-
Litografia ręcznie kolorowana; 26 x 20 (w świetle p-p)
Dwóch mężczyzn i kobieta w strojach z okolic Krakowa, rozmawiający na tle widocznego w oddali zamku. Rycina z albumu „Ubiory ludu polskiego” wykonana według rysunku Wojciecha Gersona (patrz poz. poprzednia). Stan dobry. Grafika oprawiona w ramę 37 x 30 cm. Bardzo mocny, ładny kolor.
Ilośc odsłon: 403