151. [Stroje polskie] – Drwale. J. P. Norblin. 1817 r.
[Stroje polskie] – Drwale. J. P. Norblin. 1817 r. 700,-
Akwaforta, akwatinta, kolorowana akwarelą; 16,5 x 11 (27,5 x 18,5 w świetle oprawy)
Plansza z teki „Zbiór rozmaitych strojów polskich”, wydanej w Paryżu w 1817 r., zawierającej ryciny Philiberta-Louisa Debucourta (1755-1822), według rysunków Jana Piotra Norblina (1745-1830). Odbitka avant la lettre, przed dodaniem sygnatur i tytułu. Stan bardzo dobry. Rycina oprawiona w ramę.
Ilośc odsłon: 407