145.
[Epoka napoleońska] – Szwoleżerowie polscy. 1823 r.
- J••K
- 900,00 PLN
- j•••••••i
- 850,00 PLN
- J••K
- 800,00 PLN
- j•••••••i
- 750,00 PLN
- L••••••••a
- 700,00 PLN
- J••K
- 650,00 PLN
- j•••••••i
- 400,00 PLN
- J••K
- 650,00 PLN
- L••••••••a
- 380,00 PLN
- j•••••••i
- 360,00 PLN
[Epoka napoleońska] – Szwoleżerowie polscy. 1823 r. 360,-
Litografia; 17 x 24,5 (pl. 21,5 x 28)
Scena ukazująca polskich szwoleżerów, pukających w drzwi francuskiej oberży. Sygnowana i datowana na kamieniu: „A.B. 1823”. Zabrudzenia marginesów, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 402