106.
[Braniewo] – „Braunsberg, Ostpreussen”. G. H. Froebel (?). Około połowy XIX w.
[Braniewo] – „Braunsberg, Ostpreussen”. G. H. Froebel (?). Około połowy XIX w. 1500,-
Akwarela, papier; 19 x 26 (w świetle oprawy)
Panorama miasteczka nad Pasłęką (obecnie w województwie warmińsko-mazurskim), niedaleko ujścia do Zalewu Wiślanego. Widok oprawiony w ramę (na odwrocie opis w języku niemieckim). Stan dobry.
Ilośc odsłon: 309