102.
[Polska] – Max Stanisław. Mapa Europy Środkowej. Warszawa 1915.
- R••••••0
- 300,00 PLN
- 280,00 PLN
- R••••••0
- 260,00 PLN
- 240,00 PLN
- R••••••0
- 220,00 PLN
- 200,00 PLN
[Polska] – Max Stanisław. Mapa Europy Środkowej. Warszawa 1915. Wyd. M. Arcta. Lit. H. Skłodowski. Arkusz w litografii 89 x 67 cm (kolorowana liniowo, rozkładana), 13 x 17 cm. 200,-
Skala 1:1.500.000. Mapa ogólno-geograficzna przedstawiająca ziemie polskie w granicach administracyjno-politycznych sprzed wybuchu I wojny światowej. Wyd. 1 (kolejne edycje pod nazwami „Mapa Królestwa Polskiego i krajów ościennych” oraz „Mapa Polski i krajów ościennych” w latach 1916, 1918, 1919 i 1920). Datowanie cenzury niem. Naklejona na płótno, w 16 sekcjach. W narożnikach dziurkowania do zawieszania mapy. Zbrązowienia i drobne ślady po kleju. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 489