84.
[Polska, Europa centralna] – „Fӓlt Charta Hvarest Krigs-rörelserne ӓro uti Pålen, Turkiet och Ryssland”. A. Åkerman. 1770 r.
- 3 600,00 PLN
- w•••••••••••a
- 3 400,00 PLN
- 3 200,00 PLN
- w•••••••••••a
- 3 000,00 PLN
- 2 800,00 PLN
[Polska, Europa centralna] – „Fӓlt Charta Hvarest Krigs-rörelserne ӓro uti Pålen, Turkiet och Ryssland”. A. Åkerman. 1770 r. 2800,-
Miedzioryt; 36 x 46,5 (pl. 39 x 49)
Mapa teatru wojny rosyjsko-tureckiej. Obejmuje tereny Polski i Europy centralnej i wschodniej, od Bałtyku po Morze Czarne. Wydana w Uppsali w 1770 r., rytowana przez Eryka Osterberga (1746-1779), opracowana przez Andreasa Åkermana (1723-1778). Po konserwacji (zdublowana na bibułce). Stan dobry. Bardzo rzadkie.
Ilośc odsłon: 330