Drużbicki Kacper.Sublimitas perfectionis religiosae LXXIX. Discursibus a [...] Pragae (Praga) 1713. Typis Universitatis Carolo-Ferdinandeae in Collegio Societ: Jesu ad S. Clementem, per Joachimum Joannem Kamenicky Factorem, 4°, k. [6], s. 352, opr. z elementami z epoki, skóra. 600,-
E. XV, 339. Zbiór rozważań religijnych o charakterze ascetyczno-mistycznym autorstwa Kacpra Drużbickiego (1590-1662), polskiego jezuity, pisarza religijnego, mistyka, inicjatora obchodów uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dołączone pisma węgierskiego jezuity Gabora Hevenesiego. Opr.: brązowa skóra, grzbiet współczesny, zachowane lica dawnej opr. Pieczątki instytucji religijnych, m.in. klasztoru cystersów w Vyšší Brodzie oraz kolegiów jezuickich. Oprawa po fachowej konserwacji. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 434