766.
Wyspiański Stanisław. Achilles. Sceny dramatyczne. Kraków 1903.
- d••••••a
- 1 200,00 PLN
- 1 100,00 PLN
- d••••••a
- 1 000,00 PLN
- 950,00 PLN
- d••••••a
- 900,00 PLN
- L•••H
- 850,00 PLN
- 800,00 PLN
- d••••••a
- 750,00 PLN
- 700,00 PLN
- d••••••a
- 650,00 PLN
- L•••H
- 600,00 PLN
- 550,00 PLN
- d••••••a
- 500,00 PLN
- L•••H
- 480,00 PLN
- 460,00 PLN
- L•••H
- 440,00 PLN
- d••••••a
- 420,00 PLN
- L•••H
- 400,00 PLN
- d••••••a
- 380,00 PLN
- L•••H
- 360,00 PLN
- d••••••a
- 340,00 PLN
- 320,00 PLN
- L•••H
- 300,00 PLN
- d••••••a
- 280,00 PLN
- d••••••a
- 280,00 PLN
- L•••H
- 260,00 PLN
- d••••••a
- 240,00 PLN
Wyspiański Stanisław. Achilles. Sceny dramatyczne. Kraków 1903. Nakładem autora, s. 174, [2], 21,5 cm, opr. pł. z tłocz. i złoc., zach. lico oryg. okł. brosz. 240,-
Wydanie 1. Oparty na motywach Iliady dramat antyczny. Oprawa z epoki w beżowe lniane płótno z tłoczoną na licu tytulaturą, w poprzek lica i tylnej okładziny naklejone dwie barwne krajki z elementami kwiatowymi, zachowana oryginalna okładka broszurowa. Niewielkie przetarcia grzbietu poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 485