Kaden-Bandrowski Juliusz. Leopold Lis-Kula pułkownik. Warszawa 1937. Główna Księgarnia Wojskowa, s. 37, [1], ilustr. w tekście, 17 cm, opr. oryg. okł. brosz. 40,-
Wspomnienie Juliusza Kaden-Bandrowskiego (1885-1944), adiutanta Józefa Piłsudskiego, kronikarza I Brygady o pułkowniku Leopoldzie Lisie-Kuli (1896-1919), wybitnym, wyrosłym ze skautingu, młodym dowódcy Legionów, ulubieńcu Józefa Piłsudskiego, którego poczucie patriotyzmu i męstwo stało się wzorem do naśladowania dla wielu żołnierzy i harcerzy. Przetarcia okładek, niewielkie ubytki grzbietu, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 660