[Święto 22 lipca] –„22 lipca. Nowa Huta, Płock, Stocznia Gdańska, Turoszów, Rybnicki Okręg Przemysłowy, Tarnobrzeg, Kędzierzyn, Puławy”. Wrocław, b.r.; 67 x 47 cm. 300,-
Plakat sygnowany: „Urbaniec” – Maciej Urbaniec (1925-2004), grafik, plakacista, współtwórca polskiej szkoły plakatu, absolwent ASP w Warszawie (uczeń H. Tomaszewskiego), laureat prestiżowych nagród. Plakat opublikowany przez Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne RSW „Prasa” Wrocław (na odwrocie pieczątka archiwum WAG). Drobne zabrudzenia, stan dobry (po niewielkiej konserwacji).
Ilośc odsłon: 710