0. Kobyliński Szymon (1927-2002) – „Tu będzie nosorożec...”. Lata 60. XX w.
Kobyliński Szymon (1927-2002) – „Tu będzie nosorożec...”. Lata 60. XX w.
Piórko, tusz; 25,5 x 17,5 (w świetle p-p)
Sygnowany tuszem monogramem: „SK”. Rysunek wklejony w papierowe passe-partout, notatki edytorskie. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 696