0. Weyssenhoff Józef. Soból i panna. Cykl myśliwski ozdobiony 85 barwnymi i czarnymi rysunkami Henryka Weyssenhoffa. Warszawa. 1913.
Weyssenhoff Józef. Soból i panna. Cykl myśliwski ozdobiony 85 barwnymi i czarnymi rysunkami Henryka Weyssenhoffa. Warszawa [i in.] 1913. Nakład Gebethnera i Wolffa, s. [6], 228, [4], tabl. ilustr. 15, liczne ilustr. w tekście, 29 cm, opr. ppł., okładziny okleina pap. imitującym sklejkę.
Pięknie wydana powieść myśliwska Józefa Weyssenhoffa (1860-1932), ozdobiona barwnymi i czarno-białymi ilustracjami autorstwa kuzyna pisarza, Henryka Weyssenhoffa (1859-1922). Zawiera m.in. rozdziały: Soból i panna; Wieczorynka; Walna obława; Pożegnanie pól; Chłopskie polowanie; W sadzie; Cisza wiejska; Złota jesień. Egzemplarz numerowany (Nr 3776 z 4126). Oprawa Karola Wójcika, sygnowana ślepym tłokiem („K. Wójcik. Introlig. Kraków”). Zach. przednia okł. brosz. z naklejoną barwną ilustracją. Przetarcie grzbietu oprawy, nieaktualna prywatna dedykacja. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 660