0. Dyakowski Bogdan. O dawnych łowach i dawnej zwierzynie. Z ilustracjami W. Nowina-Przybylskiego. Wyd. 2. Warszawa 1925
Dyakowski Bogdan. O dawnych łowach i dawnej zwierzynie. Z ilustracjami W. Nowina-Przybylskiego. Wyd. 2. Warszawa 1925. Wyd. M. Arcta, s. 211, [1], ilustr. w tekście, 25 cm, opr. pł. ze złoc. i tłocz., górne obcięcie kart barw.
Wydanie 2. Praca Bohdana Dyakowskiego (1864-1940) na temat myślistwa. Zawiera informacje o staropolskich łowach oraz o zwierzętach, na które polowano, m.in. żubry, tury, niedźwiedzie. Przetarcia okładek. Na kartach miejscami drobne przebarwienia, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 672