0. Czarkowski-Golejewski Cyryl. Wspomnienia z rykowisk. Lwów 1927
Czarkowski-Golejewski Cyryl. Wspomnienia z rykowisk. Lwów 1927, b.w., s. 108, tabl. il. 4, 22,5 cm, opr. z epoki pł. ze złoc.
Wspomnienia autora z wypraw myśliwskich na jelenie we wschodnich Karpatach w latach 1904-1918. C. Czarkowski-Golejewski (1885-1940), drugi ordynat na zamku w Wysuczce na Podolu, był właścicielem największej na Kresach (34-hektarowej) winnicy. Niewielkie otarcia oprawy, stan dobry.
Ilośc odsłon: 685