0. Wolfart Karl Christian.Erläuterungen zum Mesmerismus. Berlin 1815
Wolfart Karl Christian.Erläuterungen zum Mesmerismus. Berlin 1815. In der Nickolaichen Buchhandlung, s. XVI, 296, 20,5 cm, opr. XIX-wieczna płsk. ze złoc. i tłocz. oraz złoc. superekslibrisem na grzbiecie, brzegi kart prószone.
Egzemplarz z księgozbioru Radziwiłłów (złocony superekslibris napisowy „Radziwiłł” na grzbiecie). Praca niemieckiego lekarza Karla Christiana Wolfarta (1778-1832), dotycząca systemu leczniczego stworzonego przez Franza Antona Mesmera. Niewielkie przetarcia skóry na krawędziach grzbietu, ślad zacieku na górnym marginesie kart, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 686