0. Malecki Bolesław. Róże. Ich historya, opisowa klasyfikacya, zużytkowanie, hodowla gruntowa i domieszkowa tudzież pasożyty i szkodniki zwierzęce. Wydanie drugie przejrzane i poprawione. Kijów 1912.
Malecki Bolesław. Róże. Ich historya, opisowa klasyfikacya, zużytkowanie, hodowla gruntowa i domieszkowa tudzież pasożyty i szkodniki zwierzęce. Wydanie drugie przejrzane i poprawione. Kijów 1912. Nakład i własność Księgarni Leona Idzikowskiego, s. 158, [8], liczne ilustracje w tekście, 23 cm, opr. wyd. karton.
Bardzo szczegółowe opracowanie o charakterze poradnika, poświęcone hodowli ogrodowej róż. Wydanie pierwsze ukazało się w 1907 r. Na stronie tyt. dawna pieczątka własnościowa, oprawa zabrudzona z uszkodzeniami, wewnątrz stan dobry.
Ilośc odsłon: 678