0. Sprawozdania Komisyi do Badania Historyi Sztuki w Polsce. Tom V. Z 21 tabl. w chromolitogr., heliograw., fotolitogr. i litogr., oraz 292 rycinami w tekście. Kraków 1896.
Sprawozdania Komisyi do Badania Historyi Sztuki w Polsce. Tom V. Z 21 tabl. w chromolitogr., heliograw., fotolitogr. i litogr., oraz 292 rycinami w tekście. Kraków 1896. Wydawnictwo Akademii Umiejętności w Krakowie, s. [4] 255, CLXXVIII, [1], tabl. il. XXI (w tym 1 rozkładana), 34 cm, górne krawędzie kart złocone, oprawa z epoki płsk.
Superekslibris i wpis własnościowy Emanuela Świeykowskiego (1874-1909), historyka sztuki. W treści m.in.: Gabryel Słoński architekt krakowski XVI wieku, Nieznany dar królowej Jadwigi dla katedry na Wawelu, Wiadomość historyczna o persjarni radziwiłłowskiej w Słucku. Otarcia i ślady silnego zawilgocenia oprawy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 644