0. [Diecezja krakowska]. Elenchus Venerabilis Cleri tam Saecularis quam Regularis Dioeceseos Cracoviensis. Cracoviae (Kraków) 1902.
[Diecezja krakowska]. Elenchus Venerabilis Cleri tam Saecularis quam Regularis Dioeceseos Cracoviensis. Cracoviae (Kraków) 1902. E Typographia Ephemeridum „Czas", s. 502, tabl. ilustr. 1, 18 cm, opr. wyd. karton z bogatymi złoc., grzbiet wzmocniony płótnem, brzegi kart złoc.
Wydawany corocznie spis duchownych i świeckich urzędników diecezji krakowskiej z podziałem na poszczególne dekanaty, w części drugiej zamieszczono spis braci i sióstr zakonnych poszczególnych zakonów. Na końcu indeks nazwisk i miejscowości. Oprawa wydawnicza: karton czerwony ze złoceniami, w zwierciadle lica złocony herb Oginiec kardynała Jana Puzyny (1842-1911) — wnuka gen. Józefa Dwernickiego, od 1895 r. biskupa diecezjalnego krakowskiego, od 1901 kardynała prezbitera. Mocne przetarcia kartonu oprawy, grzbiet wzmocniony płótnem, pieczątka własnościowa.
Ilośc odsłon: 936