0. Plan informacyjny Miasta Warszawy. Dopełniony w 1898 przez jeometrę Feliksa Stopelle. Warszawa 1899
Plan informacyjny Miasta Warszawy. Dopełniony w 1898 przez jeometrę Feliksa Stopelle. Warszawa 1899 [cenzura]. Warszawskie Tow. Akcyjne Artystyczno Wydawnicze; Nakł. Lit. Ottona Fleck. Litografia 71 x 100 cm (kolorowa, rozkładana), 25 x 16 cm, opr. z epoki pł., tłocz.
Skala ok. 1:12.500. Zawiera nazwy ulic z numeracją domów wraz z ich spisem i odwzorowaniem na planie; wykaz 119 gmachów oznaczonych na planie (dwie ostatnie pozycje, zbiorowe, to składy węgla i tandety); spis cmentarzy, ogrodów, pomników i mostów oraz cyrkułów oznaczonych barwnie z numerami I-XII; wykaz linii tramwajowych z kolorowym oznaczeniem. Plan podklejony na płótnie w 24 sekcjach. Tytuł tłocz. złotem na okładce, ślepo tłocz. ozdobne ramki. Otarcia opr., wewnątrz nieznaczne przybrudzenia.
Ilośc odsłon: 905