0. Plan m. Warszawy poprawiony i dopełniony przez służbę inżynierską miasta. Warszawa 1879
Plan m. Warszawy poprawiony i dopełniony przez służbę inżynierską miasta. Warszawa 1879. W Lit. W. Główczewskiego, mapa (litografia dwubarwna) 73,0 x 58,0 cm, bez opr.
Tekst równolegle w języku polskim i rosyjskim. Tytuł ozdobiony herbem miasta. Wzdłuž dolnej krawędzi objaśnienia (oznaczenia wodociągów istniejących i planowanych). Plan zamieszczony w pracy: F. Kucharzewski. Wodociąg i kanalizacya w Warszawie. Projekty dawniejsze projekt Lindley'a. Warszawa 1879. Ukazuje Warszawę czasów budowy sieci kanalizacyjno-wodociągowej, zaprojektowanej przez Williama Lindleya. Ślady składania, stan dobry.
Ilośc odsłon: 866