0. Najnowszy przewodnik po Warszawie: z dokładnemi planami miasta, okolic, teatrów, filharmonji oraz tablicą tramwajów. Warszawa 1903
Najnowszy przewodnik po Warszawie: z dokładnemi planami miasta, okolic, teatrów, filharmonji oraz tablicą tramwajów. Warszawa 1903. Wyd. A. Orłowskiego i T. H. Nasierowskiego, s. XXVII, [1], 260, XVI, ilustr., plan 52 x 66 cm (luzem, rozkładany), 18 cm, oryg. okł. brosz.
Przewodnik informacyjno-turystyczny po Warszawie pomyślany jako praktyczny informator, corocznie aktualizowany. Wydawany w latach 1900-1903. Liczne inseraty, również rozkładane i kolorowe (na odwrocie okładki barwna reklama z ul. Trębackiej), firm warszawskich, w tym wydawniczych. Między s. 152-153 kolorowa tablica tramwajów warszawskich. Plan kolorowy drukowany w Litografii F. Kasprzykiewicza. Brak grzbietu oprawy i przedniej okładziny. Plan z niewielkim ubytkiem przy krawędzi, przetarciami w miejscach składania. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 961