0. [Beskidy Wschodnie — Gorgany]. Panorama z okien wagonu na szlaku kolejowym Delatyn-Worochta oraz krótki przewodnik po Dolinie Prutu. Stanisławów 1934.
[Beskidy Wschodnie — Gorgany]. Panorama z okien wagonu na szlaku kolejowym Delatyn-Worochta oraz krótki przewodnik po Dolinie Prutu. Stanisławów 1934. Dyrekcja Okręgowa Kolei Państwowych ( St. Chowaniec, Druk. i Litografia w Stanisławowie), s. 14, tabl. 10,5 x 88 cm (panorama kolor. rozkładana harmonijkowo), ilustr., 11 ,5 x 11,5 cm, oryg. okł. brosz. wyd.
Przewodnik turystyczny po huculskiej dolinie Prutu w Beskidach Wschodnich zawierający podstawowe informacje turystyczne i opisy szlaków turystycznych (m.in. Jaremcze, Mikuliczyn, Tatarów i Worochta). Barwna panorama gór z zaznaczeniem obiektów i tras. Na okł. sylwetka Hucuła z fajką na tle gór i tyt.: „Z okien wagonu Delatyn-Worochta". Niewielkie zagięcia okł., drobne uszkodzenie grzbietu, poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 952