0. Pamiętnik Towarzystwa Tatrzańskiego. Rok 1901. Wydawnictw Towarzystwa Tom XXII. Kraków 1901.
Pamiętnik Towarzystwa Tatrzańskiego. Rok 1901. Wydawnictw Towarzystwa Tom XXII. Kraków 1901. Nakład i własność Towarzystwa Tatrzańskiego. Druk W. L. Anczyca i Spółki, s. [6], 169, [I], tabl. ił. 5 (w tym I rozkł.), tabela I rozkł., 22 cm, opr. współcz. pł., zachowana oryg. okł. brosz.
Zawiera Dział sprawozdawczy i Dział naukowy, w którym rozprawa St. E. Radzikowskiego: Zakopane przed stu laty. Oryg. okł. uszkodzona bez szkody dla tekstu, podklejona, karta przedtyt. podklejona.
Ilośc odsłon: 773