0. Świat bajek. Zbiór bajeczek dla grzecznych dzieci.
Świat bajek. Zbiór bajeczek dla grzecznych dzieci. Warszawa – Kraków – Lwów b.r., b.w. [1933, „Pol”], s. 160, tabl. ilustr. 2, 17 cm, opr wyd. ppł. z kolor. ilustr.
Zawiera utwory: Z chłopa król; Kwiat paproci, a także mniejsze pouczające powiastki i wiersze. Ilustracje pokolorowane. Przetarcia pap. opr., przybrudzenia pap. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 633