0. Kossak-Szczucka Zofja. Topsy i Lupus. Powieść dla młodzieży. Z 8 kolorowemi ilustracjami Józefa Oźmiana. Poznań [1931]
Kossak-Szczucka Zofja. Topsy i Lupus. Powieść dla młodzieży. Z 8 kolorowemi ilustracjami Józefa Oźmiana. Poznań [1931]. Wydawnictwo Polskie R. Wegner, s. [4], 251, [1], tabl. kolor. 8 (kolor.), 20,5 cm, opr. wyd. pł. beżowe ze złoc. i barwną ilustr. na licu, zach. pudełko ochronne.
Wydanie 1. Powieść dla młodzieży Zofii Kossak-Szczuckiej (1890-1968) – powieściopisarki, publicystki, autorki utworów dla dzieci i młodzieży. Książka ozdobiona ośmioma barwnymi ilustracjami Józefa Oźmiana (1904-1999). Oprawa wydawnicza: płótno beżowe, na grzbiecie i licu złocona tytulatura, na licu barwna ilustracja, zachowana pergaminowa koszulka ochronna oraz oryginalne pudełko z naklejoną ilustracją. Pudełko ochronne z ubytkami i naddarciami, książka w stanie dobrym. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 654