0. Garczyński Stefan. Poezye. Przemyśl 1882
Garczyński Stefan. Poezye. Przemyśl 1882. Wydawca Adam Kaczurba. Czcionkami S.F. Piątkiewicza, s. 203, 18,5 cm, opr. z epoki, pł.
Zbiór poezji Stefana Garczyńskiego (1805-1833), poety, uczestnika powstania listopadowego, przyjaciela Adama Mickiewicza. Oprawa lwowskiego introligatora W. Kuczabińskiego (sygn. ślepym tłokiem na tylnym licu): czerwone pł. z tłocz. na grzbiecie i licu. Pieczątki i podpisy własnościowe. Kilka stron z początku i końca luźnych, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 650