0. Żeromski Stefan. Uciekła mi przepióreczka...Komedya w 3 aktach. Wydanie drugie (Pisma Stefana Żeromskiego). Warszawa-Kraków 1925
Żeromski Stefan. Uciekła mi przepióreczka...Komedya w 3 aktach. Wydanie drugie (Pisma Stefana Żeromskiego). Warszawa-Kraków 1925. Wydawnictwo J. Mortkowicza, s. [8], 133, [3], 18 cm, opr. wyd. skóra ze złoc., górny brzeg kart złoc.
Egzemplarz z księgozbioru Wandy Dreckiej (ekslibris). Komedia Stefana Żeromskiego wydana po raz pierwszy w 1924 r. Luksusowy wariant oprawy wydawniczej: skóra brązowa ze złoconą tytulaturą na grzbiecie i złoconym faksymile podpisu autora na licu, górny brzeg kart złocony. W. Drecka (1904-1993) – historyk sztuki, autorka monografii dotyczących malarstwa europejskiego. Niewielkie otarcia oprawy, stan dobry.
Ilośc odsłon: 650