0. Wyspiański Stanisław. Wesele w 3 aktach. Kraków 1913
Wyspiański Stanisław. Wesele w 3 aktach. Kraków 1913. Skład w Księgarni S.A. Krzyżanowskiego, s. 235, [1], 21 cm, opr. z epoki pł., okł. oryg. pap. zachowana.
Wydanie piąte uzupełnione. Od. s. 227 uzupełnienia o niedrukowane we wcześniejszych wydaniach sceny wraz z komentarzem. Arcydzieło literatury polskiej. Oprawa zdobiona godłem Polski i taśmą z motywem kwiatowym. Przybrudzenia i niewielkie otarcia oprawy, nieaktualny wpis własnościowy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 626