0. Melzak Stanisław. Odgłosy wojny. Walc. Warszawa, b.r. (ok. 1920)
Melzak Stanisław. Odgłosy wojny. Walc. Warszawa, b.r. (ok. 1920), Kuncewicz i Hofman, s. 3, 34,0 cm, bez opr.
Walc kompozycji Stanisława Szai Melzaka, skrzypka i dyrygenta pochodzenia żydowskiego, ze znanej w Warszawie rodziny muzyków. Na okładce litografia (sygnowana „J.M.”), odbita u C. Witanowskiego, z polskim Orłem ponad okopami z rannym żołnierzem. Pieczątka księgarni, składu nut i czytelni Sroczyńskiego i Hofmana w Warszawie, wpisy własnościowe, drobne przedarcia i zabrudzenia.
Rzadkie.
Ilośc odsłon: 632