0. Biuletyn Informacyjny. R. VI, nr 106 (314): 27 XII 1944. [Kraków] 1944 [AK]
Biuletyn Informacyjny. R. VI, nr 106 (314): 27 XII 1944. [Kraków] 1944 [AK] TZWW, s. 10, 21 x 15 cm, luźne składki wyd.
Biuletyn ze świąteczną kolorową okładką, przynosi m.in. kronikę spod okupacji sowieckiej ziem polskich; o stanowisku Churchilla popierającego ZSRR w sprawie polskiej granicy wschodniej w oparciu o linię Curzona; terrorze niemieckim w Krakowie oraz w strefie przyfrontowej. Pieczęć: „Ze zbioru Andrzeja Gołosia”. Uszkodzenia prawej krawędzi naddarcia (ślady kleju) oraz z niewielkie ubytki liter na s. 2-8 tuż przy krawędzi, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 735