0. Zamojski Andrzej. Zbiór praw sądowych przez ex-kanclerza … Warszawa 1874
Zamojski Andrzej. Zbiór praw sądowych przez ex-kanclerza … ułożony i w r. 1778 drukiem ogłoszony, a teraz przedrukowany z domieszczeniem źródeł i uwag tak prawoznawczych jak i prawodawczych sporządzonych przez Walentego Dutkiewicza. Warszawa 1874. Gebethner i Wolff, s. [4], XI, 964, IV, 22 cm, opr. z epoki płsk ze złoc.
W. Dutkiewicz (1798-1882), prawnik, profesor prawa cywilnego. W przedruku dzieła A. Zamojskiego mocno akcentuje fakt, że autorowi i jego zespołowi współpracowników na przygotowanie tak ważnego, doniosłego dzieła i jego wydruk wystarczyło zaledwie półtora roku. Brak k. tyt., nieaktualna pieczątka własnościowa, uszkodzenie grzbietu, otarcia opr.
Ilośc odsłon: 660