0. Rousseau Antoni. Śpiewy historyczne państwa rossyjskiego od roku 862 do roku 1825, z najpewniejszych źródeł historycznych czerpane. Warszawa 1844
Rousseau Antoni. Śpiewy historyczne państwa rossyjskiego od roku 862 do roku 1825, z najpewniejszych źródeł historycznych czerpane. Warszawa 1844. W drukarni pod firmą M. Chmielewskiego, s. [4], II, [7]-334, [2], 20,5 cm, opr. z epoki zamsz z tłocz. i złoc.
Zbiór 70 pieśni historycznych dotyczących władców Rusi i Rosji od Ruryka do cara Aleksandra I. Luksusowa oprawa z epoki: zamsz czerwony ze złoceniami na grzbiecie i licu, brzegi kart złocone, papier wyklejek opalizujący. Proweniencja: „Ex libris Michaelis Soboloff” (ekslibris). Naddarcie dolnej i górnej krawędzi grzbietu, ślady zawilgocenia na wyklejkach, na końcu brak listy imiennej prenumeratorów książki. Rzadkie.
Ilośc odsłon: 677