0. [Okoniewski Stanisław]. Księga pamiątkowa ku uczczeniu dziesięciolecia biskupstwa J. E. Księdza Biskupa D-ra Stanisława W. Okoniewskiego biskupa chełmińskiego. Wydana przez profesorów Seminarjum Duchownego Pelplińskiego. Pelplin 1936
[Okoniewski Stanisław]. Księga pamiątkowa ku uczczeniu dziesięciolecia biskupstwa J. E. Księdza Biskupa D-ra Stanisława W. Okoniewskiego biskupa chełmińskiego. Wydana przez profesorów Seminarjum Duchownego Pelplińskiego. Pelplin 1936. Nakładem Seminarjum Duchownego, s. 180, [1], portret 1, 25 cm, opr. z epoki, skóra.
Wydawnictwo jubileuszowe przygotowane z okazji dziesięciolecia pontyfikatu biskupa Stanisława Okoniewskiego (1870-1944) pierwszego Polaka na biskupstwie chełmińskim od czasu zaborów, twórcy Muzeum Diecezjalnego w Pelplinie. Artykuły do księgi przygotowali profesorowie seminarium w Pelplinie, m.in.: F. Różyński, „Pokłosie studjum nad Apokalipsą”; J. Smoczyński, „Kardynał Hozjusz o autorytecie magisterskim soborów i papieży”; J. Wiśniewski, „O dzwonieniu prawidłowem i mechanicznych przyrządach dzwonniczych”. Efektowana oprawa: czerwona skóra, na licu tłocz. i złoc. herb biskupa Okoniewskiego, na grzbiecie tłocz. i złoc. tytulatura oraz ozdobniki. Na wyklejkach pap. marm. Zachowana oryg. okł. brosz. Stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 641